X

E-ticaret SEO

Ücretsiz Deneyin
Türkiye'de ilk ve tek
SEO'lu e-ticaret paketleri

Search Engine Optimization yani SEO, arama motoru optimizasyonu demektir. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak her e-ticaret sitesi sahibinin isteklerinden birisidir.

SEO çalışmaları bir bütündür ve SEO uyumlu e-ticaret yazılım altyapısı olmazsa olmazlardandır. Yazılımımız, SEO özellikleri üst düzey seviyede olacak şekilde tasarlanmıştır. Çiçekçi E-ticaret Yazılımı, Türkiye'de ilk ve tek olarak SEO çalışmalarını e-ticaret paketleri içerisinde sunmaktadır.

Ücretsiz Deneyin

Benzersiz SEO Uygulamalarımız
Müşterilerimizin e-ticaret sitelerini güçlendiren ve sadece Çiçekçi E-ticart Yazılımı kullanıcılarının yararlanabildiği çalışmalar


Ücretsiz Deneyin
Akıllı arama
motoru optimizasyonu

E-ticaret sitenizin birçok SEO ayarları otomatik olarak yapılandırılır. Altyapımız ekstra SEO çalışmaları yapılmasa da dahi arama motorlarında üst sıralarda yer alabilecek şekilde hazırlanmıştır.

SEO uyumlu linkler, h1 etiketleri, anahtar kelimeler, meta bilgileri, görsel alt etiketleri gibi birçok ayar otomatik olarak hazır şekilde gelir.

Ücretsiz Deneyin

Türkiye'de bir ilk
Lokal SEO

Lokal SEO; Çiçekçi E-ticaret Yazılımı mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilmiş, oluşturulan SEO uyumlu özgün yazılar sayesinde eticaret sitesinin birçok anahtar kelimede 1. sıraya kadar çıkma olanağı sağlayan bir yazılımdır.

Bir eticaret sitesinin ana anahtar kelimesinden daha çok ziyaretçi getiren yerel yan anahtar kelimeleri hedefleyerek düşük bütçeyle maksimum sonuç alınmasını sağlar.

Lokal SEO nedir?

Lokal SEO nedir?
Rakip SEO Analizi Nedir?
Rakip SEO analizi ile
rakiplerinizi tanıyın

E-Ticaret SEO çalışmalarının olmazsa olmazlarından olan Rakip SEO analizi çalışmalarını yaptırdığınızda rakiplerinizi her şeyiyle tanıyabilir ve stratejilerinizi planlayabilirsiniz.

E-Ticaret sitenize rakip olan sitelerin hangi SEO taktiklerini uyguladığı, hangi çalışmaları yaptığı, hangi anahtar kelimeleri kullandığı gibi bilgilere sahip olursunuz.

Rakip SEO Analizi Nedir?

yukarı