X

Mobil Uygulama

Mobil uygulama ile satışlarınızı artırın

Çiçekçi E-ticaret Yazılımı mobil uygulama yazılımı sayesinde e-ticaret sitenizin mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz. Müşterileriniz Google Play'en indirdikleri markanıza özel uygulama aracılığıyla alışverişlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirler.

Ayrıca yönetim paneli uygulaması sayesinde e-ticaret sitenizi mobil uygulama üzerinden kolayca yönetebilme imkanına sahip olursunuz.

Ücretsiz Deneyin
Ücretsiz Deneyin
Gelişmiş mobil
uygulama özellikleri

E-Ticaret sitenizin mobil uygulamasını yayınladığınızda en teknolojik mobil özelliklere sahip olacaktır. Birbirinden zengin mobil uyumlu tasarımlar mobil kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatacaktır.

Dünyanın her yerinden ziyaretçileriniz Google Play'den e-ticaret sitenizin size özel hazırlanmış uygulamasını indirebileceklerdir. Akıllı cihazlarında sizin uygulamanız yer alacaklardır ve sürekli sitenizden alışveriş yapabileceklerdir.

Ücretsiz Deneyin

Push notification ile
bildirimler gönderin

Uygulamanızın push notification özelliği sayesinde müşterilerinize kampanyalarınızı, duyurularınızı, indirimlerini kolayca gönderebilirsiniz. Dünyanın en büyük e-ticaret şirketlerinin yaptığı gibi siz de cep telefonlarına bildirimler gönderebileceksiniz.

Push notification müşterilerinize kendinizi hatırlatmanız için eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Ücretsiz Deneyin

Ücretsiz Deneyin
yukarı